Product Details
General Information
| Dimensions | 57x40mm |
| For Use With | Cash Register |
| Part | 1-Ply Rolls |
| Roll Type | Thermal Rolls |
| Roll Size | 57x40mm |
| Roll Width | 57mm |
Product Information
| Brand | Prestige |
| Type | Thermal Rolls |
Description
Prestige Thermal Roll 1-Ply are suitable for cash registers/tills. BPA free. Responsibly sourced paper. High quality white paper. Efficiency boosting. Warning strip alerts you when running low. Internal Diameter: 12.7mm. Colour: White.
Also Consider
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.