Product Details
General Information
| Colour | White |
| Type | WLAN interface |
| Device compatibility | Multifunctional |
| Brand compatibility | Brother |
| Compatibility | HL-L6410DN, MFC-L6910DN |
| Country of origin | Vietnam |
| Width | 156 mm |
| Depth | 45 mm |
| Height | 114 mm |
| Weight | 45 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package weight | 90 g |
| Master (outer) cases per pallet | 108 pc(s) |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |
| Products per pallet | 1080 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet layer | 9 pc(s) |
| Layers per pallet | 12 pc(s) |
| Pallet gross height | 14.7 cm |
| Pallet gross weight | 121.7 kg |
Product Information
| Brand | Brother |
| Type | Toner |
Description
Compatible with the following machines
HL-L6410DN / HL-L6415DN / MFC-L6910DN & MFC-L6915DN
From the Manufacturer
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.