Product Details
General Information
| Product colour | Black |
| Connector 1 | Parallelle interface |
| Connector 2 | Parallelle interface |
| Cable length | 1.8 m |
| Weight | 271 g |
| Height | 213 mm |
| Width | 60 mm |
| Depth | 225 mm |
| Package weight | 425 g |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |
| Country of origin | Vietnam |
| Products per pallet | 288 pc(s) |
| Pallet gross height | 17 cm |
| Pallet gross weight | 142.8 kg |
| Layers per pallet | 6 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet layer | 4 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet | 24 pc(s) |
Product Information
| Brand | Brother |
| Type | Accessories |
Description
Original Brother parallel connection cable for use with Brother HL-L5000D printers
From the Manufacturer
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.