Product Details
General Information
| Colour | White |
| Core Diameter | 12mm |
| Dimensions | 44x70x12mm |
| For Use With | Cash Register |
| Grammage | 55gsm |
| Manufacturer | ExaClair Limited |
| Roll Size | 44x70mm |
| Roll Type | Thermal Rolls |
| Roll Width | 44mm |
| Part | 1-Ply Rolls |
Product Information
| Brand | Exacompta |
| Type | Thermal Rolls |
Description
Roll for cash register 44x70x12x60 - 1 ply thermal paper 55gsm.
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.