‹ Prev
Next ›
Doortex Octomat Ring Rubber Mat for Outdoor Use Made of Robust Rubber 60 x 80cm Black UFC46822OCBK
Non-Returnable
- DurableÂ
- Hard-wearing
- Remove moisture from rain and snow
- Scrape mud, sand, dust and dirt
- Helps prevent risk of slipping
- Protects floors from damage
- Easy to clean
- StockCode: 11245FL
£151.72
Inc. VAT £182.06
Product Details
General Information
| Colour | Black |
| Material | Rubber |
| Dimensions | 600x800mm |
| Manufacturer | Floortex Europe Ltd |
| Length | 800mm |
| Width | 600mm |
| Use | Outdoor |
Product Information
| Brand | Doortex |
| Type | Door Mats |
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.