Product Details
General Information
| Form | Accessories |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Package weight | 300 g |
| Pallet gross weight | 357 kg |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 10 |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https |
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 13111309 |
Product Information
| Brand | HP POLY HP POLY HEADSET |
| Type | Mouse & Touchpad |
Description
Pack of 2 Replacement ear foam cushions for Encore pro HW510/520
From the Manufacturer
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.