Product Details
General Information
| Colour | Black |
| Product type | Ear hook |
| Brand compatibility | Jabra |
| Compatibility | Engage 65, Engage 75 |
| Product colour | Black |
| Bluetooth | Yes |
| Quantity per pack | 4 pc(s) |
| Package width | 90 mm |
| Package depth | 95 mm |
| Package height | 10 mm |
| Package weight | 100 g |
| Harmonized System (HS) code | 85189000 |
| Master (outer) case width | 595 mm |
| Master (outer) case length | 399 mm |
| Master (outer) case height | 167 mm |
| Master (outer) case gross weight | 1.98 kg |
| Products per master (outer) case | 180 pc(s) |
| Country of origin | China |
Product Information
| Brand | Jabra |
| Type | Headsets & Microphones |
Description
One Jabra Engage convertible accessory pack. Includes EarGels and earhook pack.
From the Manufacturer
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.