Product Details
General Information
| Colour | Black |
| Dimensions | 59x18.5x9mm |
| Capacity | 64GB |
| Case | Protective Cap |
| Manufacturer | Kingston Technology |
| Warranty | 5 Year Warranty |
| Weight | 7g |
| Speed Rating | USB 3.2 |
Product Information
| Brand | Kingston Technology |
| Type | USB Memory Sticks |
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.