Product Details
General Information
| Colour | Black/Blue |
| Dimensions | 67.3x21.04x10.14mm |
| Capacity | 64GB |
| Case | Protective Cap |
| Manufacturer | Kingston Technology |
| Warranty | 5 Year Warranty |
| Weight | 11g |
| Speed Rating | USB 3.2 |
Product Information
| Brand | Kingston Technology |
| Type | USB Memory Sticks |
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.