‹ Prev
Next ›
Kyocera TK5150C Cyan Toner Cartridge 10k pages - 1T02NSCNL0
- Works with Original
- Kyocera
- Laser Printer: ECOSYS M6035cidn - ECOSYS P6035cdn - ECOSYS M6535cidn
- Kyocera Mita
- ECOSYS: M6535cidn - M6035cidn
- P: P6035CDN
- Kyocera
- Colour: Cyan
- Page yield: 10000 pages
- For use with: ECOSYS M6035cidn/M6535cidn/P6035cdn
- Original Kyocera laser toner cassette
£POA
Product Details
General Information
| Colour | Cyan |
| Type | Original |
| Printing colours | Cyan |
| Brand compatibility | Kyocera |
| Compatibility | ECOSYS M6035cidn, ECOSYS M6535cidn, ECOSYS P6035cdn |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Colour toner page yield | 10000 pages |
| Width | 120 mm |
| Depth | 320 mm |
| Height | 110 mm |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
Product Information
| Brand | Kyocera |
| Type | Toner |
Description
Kyocera, characterized by originality and high quality, constantly creates new value to facilitate human progress. Kyocera pursues excellence while adhering to universal principles. We develop unique technologies and apply our vision to create valuable products that markets continually seek.
From the Manufacturer
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.