61% Off
‹ Prev
Next ›
Leitz WOW Duo Colour Magazine File A4 White
- Give your desk a WOW makeover with this and other Leitz WOW products in a range of striking colours
- The most stylish and unique Magazine File, with dual colors that fit perfectly with your home interior
- For safe storage of magazines and all types of catalogues
- StockCode: 22544ES
£10.49
RRP: £26.68
Inc. VAT £12.59
Product Details
General Information
| Colour | White |
| Product colour | White |
| Material | Plastic |
| Format | A4 |
| Depth | 272 mm |
| Height | 318 mm |
| Weight | 430 g |
Product Information
| Brand | Leitz |
| Type | Book Racks |
Description
The eye-catching, premium quality Leitz Magazine File comes in striking and stylish dual colours and a glossy finish. This robust magazine holder perfectly complements other products from the Leitz WOW range. It has a modern and contemporary design that will look great at home and in the office.
From the Manufacturer
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.