Product Details
General Information
| Form | Desktop Speaker |
| Dimensions | 90x124x241mm |
| Colour | Black |
| Connection | Bluetooth / 3.5mm Jack |
| Manufacturer | Logitech |
| Number Of Speakers | 2 |
| Output | 5 watt x 2 |
| Weight | 990g |
Product Information
| Brand | Logitech |
| Type | Speakers |
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.