Product Details
General Information
| Colour | Stone Grey |
| Material | Glass Jug |
| Capacity | 1.25 Litre |
| Dimensions | 320x170x360mm |
| Manufacturer | Moccamaster |
| Power Rating | 1.52kW |
| Weight | 2.8kg |
Product Information
| Brand | Moccamaster |
| Type | Drinks Machines |
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.