Product Details
General Information
| Colour | Grey |
| Product colour | Grey |
| Frame material | Aluminium |
| Frame colour | Aluminium |
| Frame | Yes |
| Width | 1810 mm |
| Height | 1199 mm |
| Depth | 14.5 mm |
| Weight | 9.48 kg |
Product Information
| Brand | Nobo |
| Type | Display Board |
Description
Felt notice board with a modern stylish aluminum trim and fixed with a through corner wall mounting. Excellent felt notice board surface to pin and display your notices. Size: 1800x1200mm.
From the Manufacturer
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.