Product Details
General Information
| Colour | Charcoal |
| Dimensions | 49.4x14.45x115.07mm |
| Manufacturer | Nokia |
| Screen Size | 1.8in |
| SIM Slots | Dual |
| Weight | 78.7g |
| RAM | 2GB |
| Memory | 128MB |
| Operating System | S30+ |
Product Information
| Brand | Nokia |
| Type | Mobile Phones |
Description
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.