‹ Prev
Next ›
Philips 5000 Series 34 Inch 3440 x 1440 Pixels 4K Ultra HD VA Panel HDMI DisplayPort USB-C Monitor with Built-in Webcam
Non-Returnable
- CrystalClear images with UltraWide QHD 3440 x 1440 pixels
- Ultra Wide-Colour wider range of colours for a vivid picture
- Connect your notebook with one USB-C cable
- Webcam with noise-cancelling microphone for collaboration
- Built-in stereo speakers for multimedia
- StockCode: 8PH34E1C5600HE
£338.48
Inc. VAT £406.18
Product Details
General Information
| Aspect Ratio | 21:9 |
| Colour | Black |
| Resolution | 3440x1440 |
| Dimensions With Stand | 808x281x557mm |
| Displayport | 1 |
| Dimensions | 808x111x381mm |
| Contrast Ratio | 3000:1 |
| Built In Speakers | 2x 5w |
| Manufacturer | Philips |
| Full HD | QHD |
| HDMI Port | 1 |
| Monitor Size | 34in |
| Panel Type | VA |
| Response Time | 4ms |
| Size Range | 32-34.9in |
| USB Port | USB Hub |
| Weight | 7.16kg |
Product Information
| Brand | Samsung |
| Type | VGA Monitor |
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.