Product Details
General Information
| Colour | Blue |
| Country of Origin | China |
| Dimensions | 400x600x170mm |
| Manufacturer | GPC Industries Ltd |
| Maximum Load | 250kg |
| Warranty | 1 Year Warranty |
| With Castors | Yes |
| Weight | 4kg |
Product Information
| Brand | Unbranded |
| Type | Dollies & Skates |
Description
Strong, robust & versatile
Ideal for use with 600 x 400mm containers
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.