‹ Prev
Next ›
Rapoo VH200 VPRO Wired 3.5mm Connector Illuminating Black Gaming Headset
Non-Returnable
- 16-million-colours breathing light
- Adjustable sound modes for superior gaming audio
- Noise-cancelling microphones
- Ultra-strong and durable materials
- Noise-isolating over-ear design
- Lightweight design
£25.23
Inc. VAT £30.28
Product Details
General Information
| Colour | Black |
| Connection | 3.5mm Jack |
| Microphone | Yes |
| Manufacturer | Rapoo |
| Function | PC and Gaming |
| Cable Length | 2m |
| Weight | 499g |
| Form | On Ear Headset |
| Noise Cancelling | Yes |
Product Information
| Brand | Rapoo |
| Type | Headsets & Microphones |
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.