62% Off
‹ Prev
Next ›
Rexel A4 Ring Binder, Black, 25mm 2 O-Ring Diameter, Budget - Outer carton of 10
- 2 'O' ring mechanism (8cm centre) with 25mm capacity for use with most pockets.
- Wipe clean surface.
- Spine ticket window - ideal for personalisation & referencing.
- StockCode: 27521AC
£44.93
RRP: £119.76
Inc. VAT £53.92
Product Details
General Information
| Colour | Black |
| Product colour | Black |
| Ring diameter | 2.5 cm |
| Spine width | 3 cm |
| Package width | 255 mm |
| Package depth | 34 mm |
| Package height | 311 mm |
Product Information
| Brand | Rexel |
| Type | Binder |
Description
A4 2 ring binder. - 2 'O' ring mechanism (8cm centre) with 25mm capacity for use with most pockets. - Wipe clean surface. - Spine ticket window - ideal for personalisation & referencing.