Product Details
General Information
| Colour | Grey |
| Country of Origin | China |
| Dimensions | 650x1100x850mm |
| Manufacturer | GPC Industries Ltd |
| Material | Heavy Duty Plastic |
| Number Of Shelves | 3-Tier |
| Maximum Load | 225kg |
| Weight | 30kg |
| Wheel Diameter | 125mm |
| Style | Shelf Trolley |
| Warranty | 1 Year Warranty |
Product Information
| Brand | Unbranded |
| Type | Service Trolleys |
Description
Large 3 Tray Unit
70mm Deep Trays
Heavy Duty Plastic Construction
Push/Pull Handle has Integral Storage Facility
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.