Product Details
General Information
| Colour | Blue |
| Dimensions | 620x860x30mm |
| Country of Origin | China |
| Maximum Load | 50kg |
| Number Of Shelves | One |
| Manufacturer | GPC Industries Ltd |
| Material | Steel |
| Weight | 10kg |
| Warranty | 1 Year Warranty |
| Style | Shelf |
Product Information
| Brand | Unbranded |
| Type | Service Trolleys |
Description
Optional shelf to suit DT403Y/DT401Y
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.