Product Details
General Information
| Colour | Blue |
| Material | Steel |
| Dimensions | 605x1050x890mm |
| Country of Origin | China |
| Maximum Load | 250kg |
| Manufacturer | GPC Industries Ltd |
| Warranty | 1 Year Warranty |
| Style | 2-Tier |
| Tyre Type | Rubber |
| Weight | 31.5kg |
| Wheel Type | Castors |
Product Information
| Brand | Unbranded |
| Type | Trolleys |
Description
2 Shelf
Budget Range of Trucks with Veneer Finish
Manoeuvrable, Strong
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.