Product Details
General Information
| Colour | Black |
| Dimensions | 420x295x60mm |
| Manufacturer | Tech Air |
| Notebook Size | Up To 15.6in |
| Material | Polyester and Neoprene |
| Shoulder Strap | Yes |
| Warranty | Lifetime Warranty |
| Weight | 690g |
Product Information
| Brand | Techair |
| Type | Laptop |
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.