Product Details
General Information
| Colour | Grey |
| Material | Steel |
| Country of Origin | China |
| Dimensions | 635x1015x805mm |
| Maximum Load | 250kg |
| Manufacturer | GPC Industries Ltd |
| Weight | 32.5kg |
| Tyre Type | Rubber |
| Style | 3-Tier |
| Warranty | 1 Year Warranty |
Product Information
| Brand | Unbranded |
| Type | Trolleys |
Description
3 Trays
85mm Deep Sides on the Shelves
Easy to Manoeuvre with a Push/Pull Handle
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.