63% Off
‹ Prev
Next ›
Twinlock V8 Variform 10 Column Cash Sheets (Pack 75) 75982
- A4 size to hold standard sized documents*Transparent - contents easily viewable.
- Made from wear resistant PVC.
- Write-on panel allows instant identification.
- Available is assorted colours of blue, red, green, yellow and white.
£60.84
RRP: £162.32
Inc. VAT £73.01
Product Details
General Information
| Form | Sheets |
| Rulings | 10 Column Cash |
| Pages | 75 Sheets |
| Size | V8 |
| Product colour | White |
| Package depth | 360 mm |
| Package height | 360 mm |
| Package width | 298 mm |
Product Information
| Brand | Unbranded |
| Type | Accounts Books |
Description
V8 Variform items. - V8 sheets for maintaining control of accounts and analysis. - Sheets available in 10, 12, 14, 15, 24 and 32 column cash and petty cash 4/16.
From the Manufacturer
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.